Wróć do listy

Projektowanie i produkcja standów sprzedażowych Wago

Dla bogatej gamy produktów prestiżowego Klienta Wago projektujemy, produkujemy i dostarczamy wysokiej jakości ekspozytory wystawiennicze, oraz standy sprzedażowe.

Przebieg współpracy

O kliencie

Wago jest producentem i dostawcą nowatorskich komponentów dla przemysłu, techniki procesowej i automatyki budynkowej, a działania poparte są ponad 50-letnim doświadczeniem. Obecnie jest jedną z największych firm w branży.

Wyzwania

Z uwagi na różnorodność form i rozmiarów szerokiego asortymentu produktów firmy Wago nasze standy musiały charakteryzować się wyjątkowa uniwersalnością i wytrzymałością.

Działania

Po otrzymaniu próbek produktów od Klienta, nasz dział konstrukcyjny skonstruował uniwersalną bryłę ekspozytora dla produktów sprzedażowych. Ponadto, w celu ułatwienia nawigacji w magazynach dostawców, przygotowaliśmy przejrzyste oznakowanie w postaci: shelsftoperów, toperów, listew cenowych oraz naklejek podłogowych.

Osiągnięte efekty

Standy doskonale pełnią rolę prezentacji produktów, jednocześnie stanowiąc skuteczne narzędzie wspierające ich sprzedaż. Dobrze przemyślana komunikacja na regałach upraszcza lokalizacje produktów.

Zobacz inne Case Study

Sieci handlowe
Otwarcia i remodeling w sklepach sieci Stokrotka

Przez ponad 11 lat stale i aktywnie wspó...

Zobacz więcej
Zlecenia indywidualne
Identyfikacja wizualna ZOO Wrocław

We współpracy ze specjalistami Ogrodu Z...

Zobacz więcej
Zlecenia indywidualne