Park maszynowy

Korzystając z najnowocześniejszego parku maszynowego, przekraczamy granice możliwości technologicznych, by dostarczać produkty najwyższej klasy.

Druk cyfrowy

Drukarka Wielkoformatowa DOCAN H3000 LED

przemysłowe urządzenie drukujące w technologii UV LED, przeznaczone do bezpośredniego druku UV materiałów płaskich, zapewnia wysoką jakość i trwałość wydruków. Materiały: PCV, akryl, kompozyty, Forex, tektura, PET.

Drukarka Canon Colorado 1650

bardzo wydajny rolowy ploter wielkoformatowy, drukujący w innowacyjnej i ekologicznej technologii UVgel –   technologia FLXfinish+ pozwala nadać dowolnym aplikacjom wykończenie matowe, błyszczące, lub mieszany mat i połysk. Wydruki  na różnych materiałach, np. canvasy, tapety, papiery, backlighty oraz folie samoprzylepne. Rozdzielczość – do 1800 dpi gwarantuje doskonałą jakość.

Cięcie cyfrowe

Ploter frezujący CNC AXYZ Infinite 6010

nowoczesne oraz innowacyjne urządzenie zaprojektowane do ciężkich zadań. Obszar roboczy 305×216 cm. Zaawansowany automatyczny zmieniacz narzędzi i nowe wrzeciono HSD Quick Release 10HP zapewnia długą i cichszą pracę. Serwo napęd AXYZ Premium to szybkość i precyzja.

Ploter tnąco – frezujący AXYZ TRIDENT 6014

bardzo wszechstronna maszyna, składająca się z wrzeciona HSD – 4,6 kW, noża stycznego i noża oscylacyjnego, zapewnia odpowiednie narzędzia tnące do obróbki praktycznie wszystkich materiałów stosowanych w reklamie i przemyśle. System wizyjny AXYZ (AVS) dba o precyzję cięcia. Format roboczy 2050 x 4050 mm.

Ploter tnąco-bigujący Kongsberg C44

wysokowydajne urządzenie produkcyjne, o dużym formacie roboczym 2210 x 3200 mm. System MultiZone pozwala na ciągłą pracę z materiałami. Ploter przeznaczony jest do precyzyjnego i dokładnego cięcia (kamera), wiercenia i bigowania różnych materiałów, w tym w papieru, tektur, folii, skór, tkanin, tworzyw sztucznych i innych materiałów.

Ploter tnąco-bigujący Kongsberg XP44

wysokowydajne urządzenie produkcyjne, o dużym formacie roboczym 2210 x 3200 mm. System MultiZone pozwala na ciągłą pracę z materiałami. Ploter przeznaczony jest do precyzyjnego i dokładnego cięcia (kamera), wiercenia i bigowania różnych materiałów, w tym w papieru, tektur, folii, skór, tkanin, tworzyw sztucznych i innych materiałów

Ploter tnący Summacut d120, d140

doskonałe narzędzia do wycinania folii samoprzylepnych, idealne do produkcji wszelkiego rodzaju naklejek i dekoracji. Urządzenie wyposażone jest w kamerę zapewniającą dokładne pasowanie linii cięcia wydruków cyfrowych.

Laser Trotec Q400

wysokowydajne urządzenie produkcyjne, o dużym formacie roboczym 2210 x 3200 mm. System MultiZone pozwala na ciągłą pracę z materiałami. Ploter przeznaczony jest do precyzyjnego i dokładnego cięcia (kamera), wiercenia i bigowania różnych materiałów, w tym w papieru, tektur, folii, skór, tkanin, tworzyw sztucznych i innych materiałów

Warsztat

Giętarka ALB-02 COMBO 160

uniwersalna giętarka do produkcji liter oraz logotypów 3D. Stwarza możliwość pracy na płaskich taśmach aluminiowych i profilowych oraz na płaskich taśmach stalowych

LAMINATORY IGEPA MASTERSEAL PRO

Przeznaczony do laminacji wszystkich rodzajów folii. Wysoka jakość i prędkość pracy. Laminatory umożliwiają także precyzyjne aplikacje folii samoprzylepnych na media sztywne.

Giętarka automatyczna Shannon Seria AFF 135

wysoce wydajna automatyczna giętarka do gięcia cienkich tworzyw sztucznych. Idealna do produkcji materiałów Point of Sale (POS). Wyposażona w szeroki zakres regulacji kątowej i temperatur grzania.

Listwy grzejne góra-dół Herz TGmO 100 -200

zaawansowane urządzenia do gięcia na ciepło szerokiej gamy tworzyw sztucznych. Podwójna listwa grzewcza wraz integrowanym timerem pozwala na precyzyjne gięcia materiałów – plexi, PET, PCV

Przecinarka taśmowa PEGAS-GONDA 290×320 GH-LR

mocna konstrukcja, umożliwia cięcie różnych materiałów, łącznie ze stalą nierdzewną, stalą narzędziową, materiałami pełnymi i profilami.

Wiertarki stołowe z funkcją gwintowania PROMA

wiertarki zapewniają precyzyjne wiercenie, wgłębianie oraz gwintowanie otworów w różnych materiałach.

Pilarki ukosowe DeWalt

wytrzymała i solidna konstrukcja zapewnia sprawne oraz dokładne cięcie materiałów. Wykorzystujemy do cięcia profili aluminiowych, drewna i tworzyw.