Systemy identyfikacyjne dla BRW

Produkcja reklamowa w CPR dla salonów BRW ma już ponad 6 lat. W tym czasie konsekwentnie i z dużym sukcesem realizujemy dla tego klienta oznakowanie wewnętrzne jak i outdoorowe. W ostatnim okresie realizowaliśmy kilka dużych projektów do salonów w Radomiu, Puławach, Bolesławcu, Krakowie czy Piotrkowie.
Grupa Black Red White to jedna z największych grup meblarskich. W skład Grupy wchodzi BLACK RED WHITE SA i 20 spółek zależnych, w tym 9 podmiotów zagranicznych zlokalizowanych na Ukrainie, Białorusi, Słowacji, w Rosji oraz Bośni i Hercegowinie. Black Red White lokuje ponad 40% swojej sprzedaży za granicą.
Nasze realizacje dla tego klienta są konkurencyjne z uwagi na kompleksowość oferowanych usług: od oznakowania wewnętrznego salonów, przygotowanie systemów identyfikacji wizualnej i kierunkowej po duże projekty warsztatowe. W tym miesiącu dla jednego z salonów w Puławach realizowaliśmy świetlne litery blokowe o długości 18 m. Dla salonu w Radomiu przygotowaliśmy siatkę wraz z podkonstrukcją o powierzchni ponad 600 m2. Działania obejmowały wcześniejszy audyt techniczny, projekt, wykonanie i montaż. Przewagą Centrum Produkcji Reklamowej jest także możliwość wykonywania prac na terenie całej Polski, jak również w salonach zagranicznych. Ważną cechą przy tych realizacjach jest szybkość działania i możliwość realizacji przy stosunkowo krótkich terminach. Wszystko to składa się na przewagę konkurencyjną Centrum Produkcji Reklamowej. Sprawia, że współpraca z sukcesem trwa od wielu lat.

see
News

test