Oznakowanie dla Media Expert

Projekty realizowane w ramach strefy brand & merch to bardzo często przesięwzięcia ciężkiem typowo warsztatowe. Obejmują obróbkę materiałów ciężkich: stali, płyt kompozytowych, frezowaniu, spawaniu, przygotowaniu elektryki. W te realizacje wpisuje się projekt kompleksowego oznakowania dla nowego salonu Media Expert w Zgorzelcu. Sklep zmieniał swoją lokalizację. Oznakowanie dotyczyło wykonania kasetonów zewnętrznych, świetlnych różnego typu, banerów zewnętrznych a także oznakowania wewnętrznego. To nie pierwsza nasza realizacja dla tego klienta. Współpraca przy projektach, zwłaszcza dotyczących oznakowania outdoorowego się umacnia.

Media Expert to dynamicznie rozwijająca się firma z branży Multimedia, RTV/AGD. Marka jest obecna na rynku od 2002 roku, głównie w miastach do 100 tys. mieszkańców, gdzie często jest liderem na rynkach lokalnych. W całej Polsce posiada już 290 miejsc sprzedaży - elektromarketów. Łączy sprzedaż znanych marek i znanych producentów ze stosunkowo niskimi cenami. Wchodzi także na rynek sprzedaży internetowej. W swoich salonach wdraża najnowocześniejsze koncepcje merchandisingowe.

Praca z taką marką wymaga wysokiego profesjonalizmu. Jest możliwa dzięki bogatemu doświadczeniu warsztatowemu i kompetencjom technicznym. To spore wyzwanie, ale i duża satysfakcja.

see
News

test